logo_gdc

Používáme tyto řady

SO.DELICATE - zklidňuje a posiluje citlivou a snadno reagujíci pleť
Okamžitě odstraňuje pocit podráždění nebo napětí pleti, navrací rovnováhu a příjemný pocit. Obličej znovu získá svůj mladistvý vzhled a krásu. Pleť je dokonale hydratovaná, jasná a prozářená.
Doporučeno pro:
 • Extrémně citlivou pokožku.
 • Již po prvním ošetření je pleť viditelně zklidněná.
 • Zmírňuje zánětlivé projevy.

EXCEL THERAPY RENACER - inteligentí buněčná kosmetika
Od narození jsou cytokiny, které se nacházejí v našem organismu, klíčové pro vlastní regulaci pokožky. Jedná se o „inteligentní“ buňky schopné zjistit nedostatky pleti a aktivovat v buňkách mechanismy potřebné pro jejich napravení. Postupným stárnutím se cytokiny přítomné v epidermis poškozují a objevují se první známky stárnutí. Přípravky EXCEL THERAPY obsahují jedinečný komplex biologicky aktivních cytokinů, které působí dle momentálních potřeb a dle konkrétního typu pleti, podporující její vlastní regulaci a ochranu, aby tak pleť získala mladší, krásný a zdravý vzhled.
Doporučeno pro:

 • Všechny typy pleti vyžadující komplexní ošetření pro udržení zdravého a krásného vzhledu.
 • Pleť od 25 let.
 • V jakékoliv roční době, kdy je třeba stimulovat mechanismy vlastní regulace pleti.

WHITENCARE - pleť světlá, chráněná a zářivá
WHITENCARE je ošetření s bělícím efektem, které pleti dodává zářivý vzhled a zároveň jednotný vzhled pleti s intenzivní a nepravidelnou pigmentací.
WHITENCARE nabízí maximální ochranu proti slunečním efektům, kontaminací nebo prudkým změnám teplot. Zvyšuje odolnost pleti a působí proti volným radikálům.
Obsahuje Absorbyl PM, sluneční filtry a Glycyrrhetinic Acid kombinovaný v různých kosmetických formách (gel, emulze, krém), které se přizpůsobují různým typům pleti.
Doporučeno pro:

 • Všechny typy pleti s našedlým tónem.
 • Pleť citlivou nebo vystavovanou vnějším agresím a změnám teplot.
 • Pleť jakéhokoliv věku.
 • Období s extrémními teplotami jako  je léto a zima.


 

FOR MEN PROFESIONÁLNÍ PÉČE - komfort a účinnost pto pleť mužů
Přípravky na bázi přírodních složek jako je míza z břízy, výtažek z olivových listů, vitamin C nebo výtažek ze Saké, které pleti mužů poskytují komfort. Lehké textury a snadné vstřebávání, aby každodenní péče o pleť byla co nejpohodlnější, nejpříjemnější a nejjednodušší.
Professional Shave, Professionale Balance a Professional Anti-Fatigue Express, tři kategorie přípravků pro řešení každodenních problémů pleti mužů: podráždění po holení, dehydratace a známky únavy.
Doporučeno pro:
 • Muže, kteří chtějí vypadat dobře a stejně tak se i cítit.
 • Pokožku, která trpí každodenním holením, dehydratací a únavou.
 • Jakoukoliv roční dobu.
 • Muže jakéhokoliv

  TIMEXPERT LIFT  firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků, které doprovází stárnutí
  a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.
  S přibývajícím věkem se síť adipocytů, která tvoří objem obličeje, vyprazdňuje a deformuje. Ochablost tkáně způsobuje, že se rysy obličeje mění a úplně ztrácejí svou harmonii. 

  Řada inspirovaná jednou z nejběžnějších technik kosmetické chirurgie, TIMEXPERT LIFT zhušťuje pleť těch partií obličeje, které to potřebují, a přitom na každý typ obličeje působí jedinečně a individuálně.

  TIMEXPERT LIFT: PROPORCE KRÁSY

  Receptury této řady jsou založeny na dvou účincích zaměřujících se na inovační a účinné působení na nejzjevnější příznaky stárnutí pleti:

  • Účinek “lipo-filling”:

  Každá anatomie pleti je odlišná a má svůj osobitý způsob stárnutí, proto ani potřeby zpevňování nejsou vždy stejné. Kombucha, známá jako „houba dlouhověkosti“, je schopná vyplnit objem prostřednictvím vytváření adipocytů v místech, která je postrádají, čili tam, kde to obličej potřebuje. Navíc stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, a tak zaručuje  optimální soudržnost tkání a intenzivní zpevnění kůže.

  • Účinek “hydro-filling”:
  Díky novému komplexu extrahovaného ze sezamových semínek se vrásky vyplňují a pleť je hloubkově hydratována, čímž se překvapivě během několika málo minut vyhladí. Zároveň má tento silný derivát sezamu okamžitý vypínací účinek. Ovál obličeje získává obnovený vzhled, znatelně pevný a opětovně vykreslený. 
   
   
19.10.07 11:36
Jaroslava Vyletová
- prodej české bižuterie, doplňků, značkové kosmetiky, francouzských parfémů -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one