Mezoterapie

Mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například zlepšit calulitidu, odstranit tukové polštáře apd.. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky.

Co je to mezoterapie?

Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Mezoterapie je také využívána v léčbě celulitidy. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže.  Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Ošetření se provádí buď injekčně přímo rukou nebo pomocí speciálního aplikátoru. Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí kosmetička na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

 

Jste vhodným kandidátem pro mezoterapii?

Pokud hledáte nechirurgickou, cenově výhodnou alternativu omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku či rukou, patrně budete vhodným kandidátem pro mezoterapii. Je třeba, aby vaše očekávání byla realistická. Mezoterapie nezabrání procesu stárnutí kůže, ale může dočasně vypnout pokožku a středně hluboké vrásky, a tak zlepšit vaši vizáž. Prodiskutujte se svou kosmetičkou  všechny vaše představy a očekávání. Při vaší konzultaci bude zhodnocen stav a stáří vaší kůže a kosmetička rozhodne, který z léčebných roztoků použije. Jeho složení je vždy vysoce individuální. Mezoterapii lze kombinovat s dalšími zákroky.

 

Anestesie

Znecitlivění ve většině případů není nutné, jedná se o téměř nebolestivý zákrok. U extrémně citlivých jedinců je možno použít znecitlivující mast, v tomto případě se však účinek z preparátu trochu snižuje.

 

Postup mezoterapie

Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy od několika minut až po několik desítek minut. Před vlastní aplikací léčebného roztoku  kosmetička pokožku ošetřovaného místa očistí a dezinfikuje. Poté aplikuje velmi tenkými jehličkami léčebný roztok do předem určených míst. Jehliček se obvykle používá víc, protože dochází k jejich ztupení a bolestivost zákroku by se zvyšovala.

 

MEZOTERAPIE KOMBINOVANÁ

V této době se kombinovaná MEZOTERAPIE může provádět, a v našem salonu se již také provádí, kompletní zapracování účinných látek pomocí specielního  jednorázového nástavce na tetovací jednotku. Místo jehly je v nástavci, který je z tvrzené umělé hmoty kroužek s 15 velmi ostrýmy hroty, které jemně narušují vrchní část pokožky a spolu s aplikovanou látkou se dostávají do ošetřované části. Takto se dá ošetřit  velká část pokožky, která tak není traumatizovaná jednotlivými vpichy jehlou.

Já tyto dvě, respektive tři metody kombinuji, invazivní ( jehly, nástavec), a neinvazivní zapracování (PSP- fotoelektrolipolíza). Efekt omlazení pokožky je úžasný.

Cena této procedůry: 1500Kč

1.mikrodermabraze- obroušení staré pokožky  nebo jemný chemický peeling

2.zapracování látky strojkem s nástavcem

3. dopíchnutí látky jehlou přímo do vrásky

4. zapracování látky PSP přístrojem

 

 

Po mezoterapii

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a  je nutné používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu vaší pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po dvou hodinách od zákroku se budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. Dále se nedoporučuje se minimálně jeden týden navštěvovat saunu, bazén ani solárium a vhodné není ani cvičení, hlavně kvůli pocení a zvýšenému krevnímu tlaku.
 

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?

Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Nicméně efekt je dočasný a ošetření je třeba podstoupit opakovaně. Většinou je doporučováno provést první dvě aplikace po 10 dnech. Pokud ještě nejsme spokojeni , můžeme pokračovat ještě jednou nebo dvěma aplikacemi.  Pro udržení efektu je doporučeno zopakovat ošetření jedenkrát za tři až šet měsíců .

 

 Indikace

Lokální odbourávání podkožního tuku

Lokální odstraňování celulitidy

Obličejová mezoterapie- omlazení pokožky, pigmentové skvrny, žilky, dvojitá brada, pleťová hydratace.

Vypadávání vlasů

Sklerodermie

Strie

Lepší hojení ran

 

Kontraindikace

1. Těhotenství a kojení

2. Alergické reakce na použité látky

3. U kofeinu nevhodné u jedinců se srdečními chorobami a žaludečními vředy.

4. U Rutinu a Melilotu nepoužívat při poruchách srážlivosti krve

 

Používané preparáty a účinné látky

Artichoke Extrakt - Artičkový anticelulitický extrakt

Asian Centela - Pupečník asijský - buněčná regenerace

Caffeine - Kofein - redukční a odvodňující prostředek

DMAE - organická sloučenina (C4 H11 NO) Lyfting, ochablost pleti,

Hyaluronic Acid - Kyselina hyaluronová -vrásky, hydratace, hojení ran 
L-Carnitin- tukové polštáře, celulitida

Organic Silica - Křemík - celulitida, vrásky, vypadávání vladů, podpora hojení, odbourávání tuků.

Kyselina ascorbová- vit. C. - ztráta vlasů, změna pigmentace, poškození teplem, omlacení pleti, světlostárnutí.

Rutin a Melilot - cévní celulitida, cévní mízní nedostatečnost, žilní otok, mízní otok, pooperační otok.

X-ADN Gel -Anti-Ageing Gel -vrásky,hydratace, kuřácká pleť, vypadávání vlasů.

ARGILERIN- přírodní BOTOX- výplň vrásek

KYSELINA HYALURONOVÁ 3,5% a 0,8%- výplň vrásek

vit. C a A


Ceny

Ceny jsou různé podle použitých preparátů

Obličej lyfting a rejuvenace od 1.500Kč

Stehna tuky  lypolýza od 1.000Kč

Břicho nebo zadek od 1.000Kč

Stehna celulitida od 1.000Kč

břicho nebo zadek  celulitida od  1.000Kč

Všechny tyto preparáty se dají mezi sebou mixovat a tak můžeme připravit specielní roztok přímo pro Vás.

 

 

 

 

 

tetování 137.jpg
- prodej české bižuterie, doplňků, značkové kosmetiky, francouzských parfémů -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one