Celulitida-Katalitická termolipolýza máme super výsledky

KATALYTICKÁ TERMOLIPOLÝZA - TERMOSAUNA ESSUDATIVA

Katalytická termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy, která je jako jediná bez kontraindikací. Šanci na zbavení celulitidy a nadbytečných tuků tak mají i ženy s křečovými žilami. V čem přesně termolipolýza spočívá a jaké má výhody oproti kryolipolýze, se dozvíte v následujících řádcích.

Jak termolipolýza probíhá?

Termolipolýza se nese v duchu příjemné relaxace v termosauně. Před ulehnutím do termosauny je na tělo aplikována speciální tělová hmota, která urychluje metabolismus tuků, zpevňuje kůži, odstraňuje celulitidu, vyhlazuje nerovnosti, modeluje tělo a v neposlední řadě detoxikuje. Nedílnou součástí procesu je i návlek z tepelně odolného a hygienického materiálu – v něm vzniká teplo.

Termosauna funguje na principu regulovaného sálání tepla, které vede ke stimulaci rovnoměrného pocení a vylučování tekutin přes póry. V kombinaci s tělovou hmotou a návlekem dochází k rychlejšímu odbourávání tuku – zvýšená teplota rozkládá tukové buňky a tělo následně odpadní látky vyloučí. Procedura trvá 30 minut a poté je odstraněna tělová hmota, místo níž se na kůži nanáší katalytický lotion. Ve finále je na tělo krátkou masáží aplikován tělový krém.

Jak moc po jedné proceduře zhubnete?

Ošetření předchází změření na kritických partiích. Při proceduře dochází k úbytku 0,5 až 0,8 kg váhy (cca 1 – 5 cm obvodu těla). Výsledek podmiňuje množství faktorů jako dodržování pitného režimu, sportování, dodržování diety apod. Díky vyplaveným toxinům má termolipolýza relaxační efekt – lidé, kteří podstoupí ošetření, se po zbytek dne cítí zcela odpočatě. Odborníci doporučují absolvovat 5 – 6 procedur v týdenních odstupech a následně vždy měsíčně jednu udržovací proceduru.
Termosauna - Katalytická Termolipolýza

Představuje unikátní kombinaci specifických přípravků s tepelnou terapií a katalytickou podporou s cílem zvýšit odbourávání tukových zásob. Tukové buňky se následkem zvýšené teploty rozloží, odpadové produkty tělo vyloučí. Úbytek hmotnosti za jedno ošetření je 0,5 – 0,8 kg tuku.

Pracuje s produktovou řadou METRINI – tělové hmoty a tělové bandáže.
Termosauna - Katalytická Termolipolýza

Používáme speciální hmoty od firmy Metrini, které nanášíme na celé tělo před vstupem do SAUNY a které zablokují pocení a donutí tělo čerpat z vodních a tukových zásob. V žádném případě nedochází k odvodnění organismu v důsledku omezeného pití.

SAUNA má MIMOŘÁDNÉ VÝSLEDKY:

- intenzivní odstranění přebytečné vody
- redukce otoků a zrychlení krevní oběhu
- pocit celkového uvolnění
- zrychlení metabolismu tuků
- zlepšení nočního spánku

VÝSLEDY JSOU VIDITELNÉ JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ
Katalitická termolipolýza.
termolip.přípra

termolip.přípra

CENY termolipolýza

CENA
1 ošetření - 690Kč
6 ošetření - 3.500Kč
- prodej české bižuterie, doplňků, značkové kosmetiky, francouzských parfémů -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one