38 květů, převážně působí v emocionální rovině. Jejich cílem je podpořit pacienta v jeho boji s nemocemi. Užíváním Bachových květů oslovujeme takové pocity jako jsou deprese, strach úzkost, a trauma, které jsou překážkou při léčení. Obzvláště vhodné jsou pro lidi, kteří se cítí unaveně a indisponovaně  bez jakékoliv lékařské diagnózy. Mohou je užívat naprosto všichni, bez ohledu na věk a právě prožívající nemoc. Dokonce pomohou i zvířatům a rostlinám. Nemají žádné kontraidikace ani vedlejší účinky a ani nejsou návykové.

Nemusíme být fyzicky nemocní, abychom mohli užívat Bachovy esence.Mnozí z nás prožívají těžké životní období nebo nevysvětlitelné stavy únavy nebo úzkosti, které v nás mohou rozvinout negativní emocionální postoje. Právě v těchto obdobích přináší Bachovy květy neocenitelný přínos, kdy nastolí vnitřní rovnováhu dříve, než se zcela objeví fyzické symptomy.

Abychom našli ty správné esence, je nutná osobní konzultace (pohovor). Z mé zkušenosti, esence velmi dobře zabírají hlavně na jedince( mohou to být i zvířata a rostliny), kteří mají otevřenou mysl a dobrý postoj k celostní medicíně, vždyť podle průzkumů za 80% všech nemocí stojí hlavně špatná nebo tíživá mysl a nesprávný postoj k sobě samému.

CENY:

Konzultace s výběrem 7 esencí cca 1h. a více- 350Kč

Opakování stejných esencí v druhé lahvičce (standardní postup)- 100Kč

Další konzultace stejné osoby nebo zvířete - 200Kč

 

Namíchání Bachových kapek na dálku jen pro Vás.
- prodej české bižuterie, doplňků, značkové kosmetiky, francouzských parfémů -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one