OMLAZOVACÍ TECHNIKY OBLIČEJE DLE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Alternativní metoda kosmetických invazivních chirurgických metod, která pomáhá řešit problémy v oblasti obličeje jako vrásky, povadlá, povislá pleť, akné, pigmentové skvrny, váčky či kruhy pod očima..

Jedná se o ošetření obličeje pomocí jemné akupunktury a zároveň celkovou harmonizaci organismu pomocí metod TČM jako je akupunktura, fytoterapie a úprava stravy.
Ošetření podporuje cirkulaci krve a lymfy v oblasti obličeje, produkci kolagenu a zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. S ohledem na celostní přístup metoda řeší jak ošetření vnějších projevů v oblasti obličeje, tak zjišťuje a řeší hlubší příčiny v souladu s pojetím Tradiční čínské medicíny (harmonizací orgánů a akupunkturních drah).

První terapii předchází podrobná vstupní diagnostika a vyšetření jazyka a pulzu. S následným ošetřením tak první sezení trvá cca 2 hodiny.

Následující ošetření trvají zhruba 60 minut.

Celková délka kůry je doporučena v závislosti na stadiu na 3-6 návštěv, které probíhají jednou za jeden až dva týdny. U pokročilejších stavů, hlubokých vrásek, to může být i déle.

Ceny ošetření:
Úvodní vyšetření a terapie, cca 2 hodiny – 1000,- Kč
Následná kontrola a terapie, cca 60 minut – 600,- Kč

Cena zahrnuje konzultaci, ošetření a materiál. Nezahrnuje bylinné směsi/odvary v případě využití fytoterapie. Ty jsou sestaveny klientce na míru, jsou připravovány míchárnou TCM Bohemia a zaslány přímo z výrobny na adresu klientky.

Další služby:
Konzultace a poradenství v oblasti Tradiční Čínské medicíny:
- Podrobná diagnostika dle TČM – vstupní konzultace, vyšetření jazyka a pulzu
- Ošetření akupunkturních bodů a drah ( metody: akupunktura, baňkování, moxování)
- Fytoterapie (čínská i západní) – návrh fytoterapie na míru klientovi, sestavení receptu a výroba individuální bylinné směsi/odvaru (samotná výroba probíhá v bylinkárně TCM Bohemia v Hluboké nad Vltavou)
- Dietetika (úprava stravování dle zásad Tradiční Čínské medicíny)

Co umí Čínská medicína řešit? Např. ženská onemocnění, kožní onemocnění, bolesti hlavy, alergie, zažívací potíže, chronické záněty močového měchýře a řadu dalších. Čínská medicína však nehledí na onemocnění jako my ze západního pohledu. Má vlastní diagnostický a léčebný systém založený na rovnováze jin a yangu, teorii pěti prvků, má vlastní terminologii, která je bez patřičného vhledu do problematiky často západníma očima špatně chápána a vykládána. Stručně řečeno, hlavním úkolem Tradiční Čínské medicíny je obnovit narušenou rovnováhu v organismu a tím obnovit a dlouhodobě udržet klientovo zdraví.

Ceny:
Vstupní konzultace 90 minut – 800 Kč
Vstupní konzultace včetně terapie – 120 minut – 1000 Kč
Kontrola, terapie 60 minut – 600 Kč
Kontrola, terapie 30 minut – 300 KčProfil praktika:

Kateřina Salivarová
tel. 777 682 375
mail: cernykosatec@gmail.com

Vystudovala obor Diplomovaný farmaceutický asistent na zdravotnické škole a 4-leté studium Tradiční Čínské medicíny na TCM Institutu v Praze („Studium pěti dovedností“ zahrnující diagnostiku, akupunkturu, fytoterapii, dietetiku, léčebnou masáž Tuina a zdravotní cvičení QiGong). V současné době studuje chemii a technologii potravin a kosmetiky na VŠ.
Průběžně se účastní postgraduálních seminářů a školení z oblasti Tradiční Čínské medicíny, psychosomatiky či aromaterapie. Tři roky pracovala v lékárně, od roku 2014 působí jako praktik Tradiční čínské medicíny.
20180214_115541.jpg
20180214_115630.jpg
20180214_115649.jpg
- prodej české bižuterie, doplňků, značkové kosmetiky, francouzských parfémů -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one